1. Agent vanzari echipamente si utilaje
Posturi disponibile: 1 ( Botosani)

TEHNOACTIV SRL SUCEAVA angajeaza pentru MAGAZIN BOTOSANI:

AGENT VANZARI
Domeniu: SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE

Cerinte:

- cunostinte si abilitati tehnice, experienta pe un post similar constituie un avantaj
permis conducere cat B
- disponibilitate pentru program prelungit, deplasari in judet precum si abilitatea de la lucra cu dead-line-uri
- bun negociator
- portofoliul de clienti constituie un avantaj.

Responsabilitati:

- identifica clientii si ofera solutii de vanzare a sculelor, echipamentelor industriale, utilajelor de constructii, consumabile, piese, etc.
- efectueaza vizite zilnice la clienti si prezinta oferta companiei
- intocmeste si semneaza facturi de vanzare.
- urmareste incasarile si se ocupa de primirea filelor CEC si a BO de la clienti
- intocmeste oferte tehnice
- ofera informatii si solutii tehnice
- intocmeste rapoarte periodice de vanzari
- alte activitati specificate in Fisa Postului.

Locatii de lucru:

-          Agent vanzari tehnic zona Botosani

Beneficii:
- se discuta la intalnirea de angajare

Descrierea companiei:

TEHNOACTIV este o companie avand capital integral romanesc; a fost fondata in anul 2000 si este specializata pe importul si comercializarea sculelor electrice, compresoarelor de aer, aparatelor de sudura, generatoarelor, utilajelor de mica mecanizare. Detinem 2 magazine de prezentare: in Suceava si in Botosani, activand atat pe aria judetelor mentionate cat si pe zona nationala. Detinem 2 service-uri autorizate pe diverse marci/producatori. Detalii pe www.tehnoactiv.ro

CV-urile, cu specificarea postului/ locatiei pentru care se aplica, se transmit pe e-mail la: comercialbt@tehnoactiv.ro sau la fax 0331.401124
Data limita 15.10.2016
Detalii aici:

2. Mecanic motoare termice
Posturi disponibile: 1 (Botosani)

SC TEHNOACTIV SRL SUCEAVA
angajeaza MECANIC SERVICE

Cerinte:

- absolvent de liceu tehnic: mecanica, electronica, motoare termice
- utilizator computer (obligatoriu Office)
- permis conducere cat B

- repararea motoarelor din componenta utilajelor si echipamentelor
- introducerea fisei tehnice aferente fiecarei reparatii in programul de gestiune
- folosirea computerului pentru administrarea documentelor aferente fiecarei reparatii
- interventii pe teren in cazul echipamentelor grele

-          Mecanic zona Botosani

Beneficii:

TEHNOACTIV este o companie avand capital integral romanesc; a fost fondata in anul 2000 si este specializata pe importul si comercializarea sculelor electrice, compresoarelor de aer, aparatelor de sudura, generatoarelor, utilajelor de mica mecanizare. Detinem 2 magazine de prezentare: in Suceava si in Botosani, activand atat pe aria judetelor mentionate cat si pe nationala. Detinem 2 service-uri autorizate pe diverse marci/producatori. Detalii pe www.tehnoactiv.ro